29. Wrzesień, 2018Ogłoszenia Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 września 2018r. została wyłączona

1/ Spotkanie uczniów z klas III i ich rodziców przed Pierwszą Komunią św. dziś po Mszy św. o godz. 11.30.

2/ Dziękujemy KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła.

3/ Dziękujemy Stowarzyszeniu „Kieruj się dobrem”, osobom zaangażowanym w przygotowanie biegu „100 km na Stulecie Niepodległej” oraz wszystkim uczestnikom osiedlowej zabawy sportowej Bóg zapłać.

4/ Od jutra zapraszamy na nabożeństwo październikowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00. Dzieci i młodzież zapraszamy w piątki.

5/ W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa połączone będą z nabożeństwem różańcowym.  

6/ Od 2 X w Białymstoku rozpoczynają się Dni Kultury Chrześcijańskiej. Zachęcamy do udziału. Program został umieszczony na plakacie i na ulotkach.

7/ W przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania (kl. VI – VII – VIII i III Gimnazjum), po Mszy św. o godz. 11.30.

8/ Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Białostockiej zaprasza do uczestnictwa w katechezach biblijnych dla dorosłych prowadzonych metodą Mess’AJE (czyt. mesaż) pt. „On zmartwychwstał”. Spotkania będą się odbywały w Centrum Formacji Pastoralno-Katechetycznej im. bł. Michała Sopoćki przy ul. Warszawskiej 50 w Białymstoku w środy w godz. 18.00 – 20.30. Pierwsza katecheza w środę, 3 października. Szczegóły na plakacie.

9/ Zagłosuj na projekt Budżetu Obywatelskiego 2019 w sprawie modernizacji Sali gimnastycznej w SP 47 – ID S 17 przez internet: cas.bialystok.pl Głosowanie od  3 – 17 października 2018r. Szczegóły na plakacie.

10/ Msza Święta z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii, w 10. rocznicę Wydarzeń Eucharystycznych, zostanie odprawiona  w niedzielę, 7 października br. godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.