19. Wrzesień, 2015Ogłoszenia Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 września 2015r. została wyłączona

1/ Dziś niedziela Środków Społecznego Przekazu. Zachęcam dzieci, młodzież, osoby dorosłe i starsze, aby każdy w katolickich mediach: Radiu Maryja czy Telewizji TRWAM odnalazł odpowiednie dla siebie programy. Zwracam się z prośbą o wsparcie duchowe i materialne. Przed kościołem można złożyć ofiary do puszek na te dzieła.

2/ Dziękuję za sprzątnięcie w dniu wczorajszym naszej świątyni.

3/ Spotkanie integracyjne przy ognisku scholi i ministrantów w sobotę o godz. 10.00. Zapraszam również rodziców.

4/ Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00. Zachęcam najmłodszych uczniów z klas I – III do przyniesienia ich do kościoła.

5/ Procesja z relikwiami bł. Ks. Michała Sopoćki z kaplicy Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego w Białymstoku (przy ul. Poleskiej) do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego odbędzie się w niedzielę 27 września br. roku o godz. 17.30. Procesję poprzedzi Msza św.

6/ Z inicjatywy Urzędu Miasta w sprawie budżetu obywatelskiego na 2016rok odbędzie się spotkanie na plebanii w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Zapraszam w imieniu organizatorów.

7/ Starostwo Powiatowe informuje mieszkańców Sielachowskich i Osowicz, że w terminie od 15 września do 5 października 2015r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Białymstoku przy ul. J.K. Branickiego 13 pokój 109, są wyłożone do wglądu projekty operatu opisowo – kartograficznego ewidencji gruntów i budynków obrębu Osowicze i Sielachowskie. Szczegółowa informacja znajduje się na tablicach ogłoszeń w Osowiczach i Sielachowskich.

8/ Jak co roku w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, w dniu 28 września 2015 r. o godz. 15.00, odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego przy skrzyżowaniach i na placach Białegostoku – Miasta Miłosierdzia oraz w kilku innych miejscach naszej archidiecezji. W naszej parafii spotkamy się przy skrzyżowaniu ulic Lodowej i Polnej.

9/ „Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich” (Mk 9,35).