18. Październik, 2014Ogłoszenia Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 19 października 2014r. została wyłączona

1/ Dziś w kościele prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych.

2/ Po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie formacyjne młodzieży gimnazjalnej klas I – II – III .

3/ Dziś taca na Misje.

4/ Wszystkim darczyńcom za ofiary na plebanię w tym tygodniu składam Bóg zapłać.

5/ Zachęcam do zakupu cegiełki – książki pt. „Którędy do nieba?”. Za kościołem ustawiony został również kontener na makulaturę. Bardzo proszę o włączenie się w akcję. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone będą na potrzeby parafii.

6/ W przyszłą niedzielę 26 października w naszym kościele zostanie dokonana intronizacja relikwii Jana Pawła II. Relikwie opatrzono dokumentem potwierdzającym jej autentyczność. Widnieje na nim napis: „ Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski z łaski Stolicy Apostolskiej przekazuje błogosławieństwo i pozdrowienie pasterskie. Daruje i zaświadcza, że w kapsułce znajdują się relikwie krwi świętego Jana Pawła II, co swoim autentycznym podpisem potwierdza„. Uroczystej Mszy św. o godz. 10.00 przewodniczyć będzie ks. bp Henryk Ciereszko. Zapraszam do duchowego przeżycia tego religijnego wydarzenia. Zachęcam do skorzystania z sakramentu  pokuty – codziennie pół godziny przed Mszą św.

7/W niedzielę 26 października po Mszy św. wystąpi Chór im. Stanisława Moniuszki przy W.O.A.K w Białymstoku pod dyr. prof. Jerzego Śródkowskiego.

8/ Różaniec w przyszłą niedzielę wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8.00.

9/ Niech Pan będzie z Wami.