26. Sierpień, 2021Ogłoszenia Możliwość komentowania XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 22 sierpnia 2021r. została wyłączona

1/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.
2/ Bóg zapłać rodzinie p. Kułakowskich i Kijewskich za ofiarowane kwiaty do ołtarza, a p. Kułakowskim również za sprzątnięcie kościoła. Obie rodziny przeżywały uroczystości ślubne
3/ Przypominamy o Ingresie Księdza Arcybiskupa Józefa Guzdka do Archikatedry Białostockiej – 4 września o godz. 11.00
4/ Piesza Pielgrzymka do Krypna odbędzie się w sobotę 4 września.Rozpoczęcie wspólną modlitwą w naszym kościele o godz.7.30. Tradycyjnie zorganizowaną grupą przejdziemy do głownej drogi przy ul. Produkcyjnej, a tam połączymy się z pielgrzymami z parafii pw. Wszystkich Świętych.
5/ Uroczystość MB Częstochowskiej 26 sierpnia. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00
6/ Przez cały miesiąc wrzesień będą sprawowane Msze św. w naszym kościele o godz. 18.30, również od września będą Msze św. o godz. 11.30 (w niedziele).
7/ Studium Teologii w Białymstoku zaprasza osoby zainteresowane nauczaniem religii w szkołach, pogłębieniem wiedzy teologicznej potrzebnej do posługi liderów wspólnot kościelnych oraz podjęciem doradztwa rodzinnego w parafialnych poradniach:
– 6 – letnie niestacjonarne studia magisterskie teologiczno – katechetyczne
– 2 – letnie niestacjonarne podyplomowe studia katechetyczne
– 2 – letnie studium teologii dla świeckich
– 2 – letnie studium życia rodzinnego i
Dokumenty należy składać w sekretariacie Studium Teologii w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 50 do 25 września br. włącznie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.teologia.archibial.pl