9. Lipiec, 2022Ogłoszenia Możliwość komentowania XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10 lipca 2022r. została wyłączona

1/ Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar na operację ratującą życie małej dziewczynce. Marysia jest naszą najmłodszą parafianką. Jako wspólnota otwórzmy nasze serca i hojne dłonie na ratowanie małego serca Marysi.
2/ Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie kościoła i plebanii.
3/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
4/ Nabożeństwo Fatimskie – 13 lipca (środa) po Mszy św. o godz. 18.00.
5/ Msze św. w czasie wakacji w tygodniu o godz. 18.00 w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W sobotę Msza św. o godz. 18.00 z formularza niedzielnego. Sakrament pokuty kwadrans przed Mszą świętą.
6/ Uroczystości Odpustowe ku czci św. Krzysztofa 24 lipca. Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na Festyn Rodzinny w atrakcjami dla naszych najmłodszych parafian i nie tylko. Podczas festynu będą zbierane ofiary na operację Marysi.
7/ Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl
8/ Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2022 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Cała Piękna”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: – Białystok – od 22 do 29 lipca b.r., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej katedrze – ul. Kościelna 2. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając także intencje, w których każdego dnia pielgrzymowania będą modlili się pielgrzymi. Wszelkie informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: www.pielgrzymka.net.pl lub na facebook BPPnJG
9/ W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Wanda Rudzińska – matka kapłana ks. Krzysztofa. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.