4. Lipiec, 2015Ogłoszenia Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2015r. została wyłączona

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Proszę KŻR o modlitwę w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii wypoczywających na wakacjach.

2/ Dziś zbiórka ofiar na tacę na Kurię Metropolitalną, a do puszek na porycie blachą miedzianą obu wieżyczek.

3/ Bóg zapłać za ofiary, które w tym tygodniu wpłynęły na konto parafii.

4/ Dziękuję mężczyznom za wykonaną pracę przy naszym kościele, a byli to panowie: Antoni Krzywosz, Marek Chyc, Florian Gaszczyk, Robert Tymiński, Janusz Kozłowski, Damian Kozłowski, Krzysztof Wendołowicz, Robert Osmólski, Mariusz Zych i Robert Rybicki. Panu Krzysztofowi Maciejczukowi za renowację i obsadzenie krzyży na obu wieżyczkach. Słowa podziękowania kieruję do pana Józefa Popławskiego za użyczenie rusztowań.

5/ Dziękuję państwu Guziejko za wypranie dywanów, sprzątnięcie kościoła i kwiaty. Zapraszam chętne rodziny do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę

6/ Od dziś wszelkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po Mszy św., a w sprawach pilnych proszę o kontakt na numer tel. parafialnego.

7/ Zachęcam do udziału w pielgrzymkach: rowerowej i pieszej na Jasną Górę, pieszej do Ostrej Bramy, samolotowej do Fatimy.

8/ Trwa peregrynacja po naszej Archidiecezji Symboli Światowych Dni Młodzieży. Krzyż i obraz Matki Bożej były wszędzie uroczyście przyjmowane i czczone. W piątek dnia 10 lipca br. będą one uroczyście żegnane w katedrze białostockiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do udziału w tej celebracji.

9/ Droga Krzyżowa z Symbolami Światowych Dni Młodzieży, Krzyżem  i Ikoną Matki Bożej Salus Populi Romani odbędzie się w piątek 10 lipca br. i przejdzie ulicami Białegostoku od Katedry do kościoła św. Rocha. Rozpoczęcie o godz. 20.00 przy Katedrze.  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

10/W tym tygodniu odeszła z naszej parafii  do Domu Ojca śp. Regina Wendołowicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.