8. Czerwiec, 2024Ogłoszenia Możliwość komentowania X NIEDZIELA ZWYKŁA 9 czerwca 2024r. została wyłączona

1/ Trwa miesiąc poświęcony NSPJ. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy św., o godz. 18.00, w soboty i w niedziele po Mszy św., o godz. 8.00.
2/ Różaniec fatimski 13 czerwca, o godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy w intencji pokoju w naszej ojczyźnie i na świecie.
3/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Wkrótce planowane są prace związane z wykonaniem elewacji na budynku plebanii. Serdecznie proszę, o wsparcie finansowe na miarę możliwości. Taca w drugą i trzecią niedzielę miesiąca przeznaczana będzie na ten cel.
4/ Dziękujemy paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
5/ W dniach 21-23 czerwca (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest 43. Piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Pielgrzymi z Białegostoku wyruszają 21 czerwca ze Świętej Wody o godz. 14:00 (Msza Święta). Zakończy się w Różanymstoku 23 czerwca (niedziela) uroczystą Eucharystią celebrowaną o godz. 17:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, jednak w sposób szczególny młodzież pragnącą podziękować Chrystusowi i Jego Matce za kończący się kolejny rok katechetyczny, szkolny i akademicki. Zapisy on-line na stronie www.rozanostocka.archibial.pl oraz w parafiach.
6/ W dniach 8-15 czerwca w wybranych miejscach naszej Archidiecezji odbędzie się peregrynacja relikwii Bł. Rodziny Ulmów. Szczegóły na plakacie, a także na stronie internetowej Archidiecezji oraz Duszpasterstwa Rodzin. W sposób szczególny zapraszamy do Archikatedry białostockiej w sobotę 15 czerwca na Mszę Świętą o godz. 12:00 wieńczącą peregrynację. Eucharystię poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 11:15.
7/ Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza na kolejną edycję Koncertu Uwielbienia Bogu Dźwięki, który zostanie wykonany przez Akademicką scholę ADONAI wraz z zespołem i uczestnikami warsztatów muzycznych. Oprawę wizualną stanowić będą tworzone na żywo obrazy z piasku do każdego z utworów. Koncert odbędzie się w niedzielę wieczorem o godz. 20.30 przed białostocką Archikatedrą. Wstęp wolny.
8/ W przyszłą niedzielę ofiary do puszki na uczelnie katolickie.