11. Maj, 2024Ogłoszenia Możliwość komentowania VII NIEDZIELA WIELKANOCNA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 12 maja 2024r. została wyłączona

1/ Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2/ Z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. wierni w naszej parafii mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3/ Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza – (dwa duże lichtarze), oraz za sprzątnięcie kościoła, dekoracje kwiatowe i uporządkowanie placu kościelnego.
4/ Dzieci zapraszamy do uczestnictwa w Mszy św. w tzw. Białym Tygodniu, o godz. 18.00
5/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i konto parafialne.
6/ Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – od piątku 10 maja. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
7/ Zapraszamy wszystkie wspólnoty, grupy i stowarzyszenia naszej Archidiecezji na wspólne przeżywanie Wigilii Zesłania Ducha Świętego pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity Józefa Guzdka. Odbędzie się ono 18 maja 2024 roku (sobota) o godz. 21.00 w Archikatedrze.
8/ W przyszłą niedzielę – 19 maja zapraszamy uczniów klas VIII na Mszę św. o godz. 11.30, podczas której złożone zostaną świadectwa ukończenia katechizacji w szkole podstawowej i deklaracje wyrażające wolę przygotowania do sakramentu bierzmowania.
9/ W przyszłą niedzielę wolontariusze z Fundacji „Pomóż im” przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek na hospicjum dla dzieci.