16. Luty, 2014Ogłoszenia Możliwość komentowania VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 lutego 2014r. została wyłączona

 1/ Dziękuję za modlitwę w intencji powołań  i za ofiary złożone na AWSD w Białymstoku.

2/ Za tydzień ofiary do puszek na misje.

3/ Dziś w ramach kampanii społecznej „Podaruj Kroplę Miłości” w godzinach od 10:00      do 15:00 przed Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku będzie prowadzona  akcja poboru krwi w ambulansie. Caritas Archidiecezji Białostockiej oraz Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku zapraszają wszystkie zdrowe osoby w wieku od 18 do 65 roku życia do oddawania krwi. Akcja będzie prowadzona również przez cały tydzień od 16 do 21 lutego w siedzibie Centrum Krwiodawstwa w Białymstoku, przy ul. Skłodowskiej – Curie 23 w godzinach pracy Centrum.

4/ Dziękuję za wczorajsze sprzątnięcie kościoła i zapraszam kolejne rodziny w przyszłą sobotę.

5/ Dziękuję organizatorom i uczestnikom Balu Parafialnego za przyjacielską atmosferę i w duchu chrześcijańskim spędzoną zabawę.

6/ Zapraszam członków Rady Parafialnej i Ekonomicznej na spotkanie, które odbędzie się   23 lutego 2014r. po zakończonej Mszy św. o godz. 10.00.

7/ W przyszłą niedzielę będzie można odbierać zamówione medale z wizerunkiem bł. Jana Pawła II. Cena 39,90 zł.  Opóźnienia w terminie odbioru zostały spowodowane przez Mennicę Polską, która przesunęła w czasie produkcję tych numizmatów.

8/ Zachęcam do sięgnięcia po tygodnik „Gość Niedzielny”, a dzieciom polecam „Ola i Jaś”. Czytasz i więcej wiesz.

9/ Życzę Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.