31. Grudzień, 2020Ogłoszenia Możliwość komentowania UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2020r. została wyłączona

1/ Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. dziś godz. 8.00, 10.00, 11.30
2/ Jutro drugi dzień Uroczystości – św. Szczepana Męczennika. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Taca na KUL
3/ Św. Jana, Apostoła – 27 grudnia. Tradycyjnie kościół tym dniu poświęca wino i podaje wiernym do spożycia wypowiadając słowa: „Pij miłość świętego Jana”. Obrzęd poświęcenia wina o godz. 8.00 i 10.00
4/ Nabożeństwo dziękczynne za łaski minionego roku 31 grudnia 2020r. o godzinie 18.00
5/ Ofiarodawcom dziękuję za „Dar serca” przekazany na potrzeby naszej parafii w postaci 1% podatku.Bóg zapłać.
6/ Bóg zapłać osobom zaangażowanym w przygotowanie żłóbka. Dziękuję za ofiarowane i przywiezione do kościoła choinki p. Gołębiewskiemu, KŻR pw. św. Małgorzaty za ofiarę na dekoracje.
7/ W związku z panującą epidemią zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa „Kolęda” w tym roku nie odbędzie się w zwyczajnej formie. Od 17 stycznia będą odprawiane Msze św. w kościele za poszczególnych mieszkańców miejscowości i ulic naszej parafii. Data będzie podana na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń. W dniach 3 i 6 stycznia podczas każdej Mszy św. poświęcona zostanie woda, którą proszę o przyniesienie z sobą do kościoła, a którą to gospodarz domu poświęci swoje mieszkanie.

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście,
Trwając w atmosferze Uroczystości Bożego Narodzenia, proszę przyjąć serdeczne życzenia błogosławionych Świąt, przeżywanych w radości z obecności Jezusa wśród Was. Niech Jego miłość, moc i głęboki pokój napełnią Wasze serca tak często dziś ogarnięte lękiem trwającej epidemii. Niech każdy dzień naznaczony będzie błogosławieństwem Pana.