17. Sierpień, 2013Ogłoszenia Możliwość komentowania OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX NIEDZIELA ZWYKŁA została wyłączona

1. Dziękuję osobom, które w piątek sprzątały kościół,a Drogim Paniom za pielęgnację obejścia wokół naszej świątyni. Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę.

2. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15 VIII zabraliśmy do puszek na archidiecezjalne Radio „i” – 218,19 zł. Dziękuję również za ofiary indywidualne złożone w tym tygodniu na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać.

3. Dobiegają końca prace przy adaptacji pomieszczenia w kościele na kancelarię duszpasterską. Pozostało nam jeszcze zakupić i zamontować drzwi do zakrystii i kancelarii.

4. W niedzielę 1 września 2013 r. po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej ( Duszpasterskiej ). Zapraszam na to spotkanie wszystkie osoby, które radę tworzyły. Zaproszenie kieruję również do tych osób z parafii, które chcą dobra i życzą dobrze naszej wspólnocie, aby ona rozrastał się duchowo i materialnie.

5. W Roku Wiary w sobotę 7 września 2013 r. odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie. Bardzo serdecznie zapraszam chętnych do udziału w pielgrzymce. Zapisy od przyszłej niedzieli ( 25 sierpnia ) po każdej Mszy św. i w następne dni. Jeżeli będzie z naszej parafii odpowiednia ilość osób to pójdziemy jako samodzielna grupa, jeżeli nie, to połączymy się z inną parafią. Niech udział w pielgrzymce będzie świadectwem naszej wiary.

6. Moja serdeczna prośba do Was – Drodzy Parafianie, aby ewentualne sprawy kancelaryjne od jutra do soboty włącznie zgłaszać przed Mszą św. o godz. 17.00 bądź bezpośrednio po niej. Podczas mojej nieobecności opiekę duszpasterską sprawować będzie ks. Krzysztof z parafii Miłosierdzia Bożego.

7. Życzę całej naszej rodzinie parafialnej dobrych i błogosławionych dni w rozpoczynającym się tygodniu.