18. Marzec, 2023Ogłoszenia Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19 marca 2023r. została wyłączona

1/ Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30
2/ Jutro Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła.
4/ Zachęcamy do włączenia się w akcję Caritas i przygotowanie „Torby Samarytanki”.
5/ Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę 25 marca od godz. 9.30.
6/ Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 25 marca. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu podczas Mszy św. zostanie podjęta Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Deklaracje znajdują się przy wyjściu. Zachęcamy do podjęcia tej inicjatywy troski o ochronę życia od poczęcia.
7/ Przypominamy o rekolekcjach wielkopostnych, które przeżywać będziemy we wspólnocie parafialnej przed Niedzielą Palmową (piątek, sobota, niedziela).
8/ W ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku zaprasza osoby pomiędzy 50 a 65 rokiem życia na bezpłatne badania jelita grubego. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej szpitala.
9/ Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na comiesięczne spotkanie modlitewne w intencji narzeczonych, małżeństw i rodzin naszej Archidiecezji. Odbędzie się ono we środę 22 marca w kaplicy pw. Św. Józefa przy ul. Orzeszkowej 5/2. O godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji małżeństw starających się o dar potomstwa. Następnie od 19:00 do 20:00 będzie miała adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy). W tym czasie będzie także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
10/ W dniach 21 – 23 kwietnia organizowane są w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację, prowadzone przez diecezjalny ośrodek Spotkań Małżeńskich. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl