14. Marzec, 2015Ogłoszenia Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 15 marca 2015r. została wyłączona

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 na plebanii odbędzie się spotkanie młodzieży gimnazjalnej, klas I – II – III z księdzem Rafałem Arciszewskim, Diecezjalnym Duszpasterzem Młodzieży.

2/ Dziś ofiary do puszek na Caritas – parafialną.

3/ Bóg zapłać za złożone w ubiegłym tygodniu ofiary na tacę oraz za ofiary na konto parafii.

4/ Dziękuję rodzinie państwa Cudowskich za sprzątnięcie w dniu wczorajszym kościoła.

5/ Proszę o włączenie się na miarę możliwości w przekazanie 1% na rzecz naszej parafii, zakup pocztówek świątecznych i składanie makulatury do kontenera. Zachęcam do korzystania z pomocy osoby kompetentnej w rozliczeniu podatku zwłaszcza emerytów i rencistów.

6/ Dziś mijają trzy miesiące jak mieszkam na plebanii. Jest to kolejna dobra okazja do podziękowania za Waszą pomoc duchową i materialną. Kochani ! Wciąż trwają prace wewnątrz budynku.W minionym tygodniu rozliczyłem się z glazurnikiem wypłacając ostateczną sumę za dotychczasowe prace. Na dzień dzisiejszy zakończone zostały prace stolarskie, które wykonał nasz parafianin pan Leszek Dziemianowicz. Serdeczne Bóg zapłać.

7/ Uroczysta Msza św. z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego Metropolity Białostockiego odprawiona zostanie w środę 18 marca br. o godz. 18.00 w Katedrze Białostockiej. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Dostojnego Solenizanta.

8/ Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP 19 marca. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

9/ Spektakl teatralno filmowy na motywach dramatu Karola Wojtyły „Brat naszego Boga”, odbędzie się dziś (niedziela) 15 marca o godzinie 15:00 i 18:00 w kinie TON.