18. Grudzień, 2021Ogłoszenia Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ADWENTU 19 grudnia 2021r. została wyłączona

1/ Dziś kończymy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje prowadził o. Mariusz Więckiewicz, redemptorysta. Bóg zapłać za ziarno Słowa Bożego zasiane na glebę naszych serc, kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych i pw. Dobrego Pasterza w Jurowcach za posługę w konfesjonale.
2/ Roraty do piątku włącznie o 6.30. Zapraszamy.
3/ W piątek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny. Msza św. o godz. 6.30.
4/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.
5/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
6/ Msze św. od 27 grudnia tylko o godz.18.00. Zapraszamy.
7/ Bóg zapłać p. Andrzejowi Gołębiewskiemu z Nadleśnictwa Żednia za ofiarowane i przywiezione choinki, a paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym.
8/ Zachęcam do nabywania świec „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Poświęcone opłatki na stół wigilijny możemy nabyć u pana Tomasza – naszego organisty, bezpośrednio po każdej Mszy św.
9/ Zapraszam do sprzątania kościoła we środę na godz.18.30
10/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
11/ W związku z trwającą epidemią koronawirusa Ksiądz Abp Józef Guzdek Metropolita Białostocki, podjął decyzję o odwołaniu wizyty duszpasterskiej zwanej „kolędą” w domach. Podobnie, jak w roku ubiegłym, spotkania odbywać się będą w kościele, podczas Mszy św. ofiarowanej za mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic naszej parafii. Wspólne kolędowanie rozpoczniemy 3 stycznia 2022r.