16. Grudzień, 2023Ogłoszenia Możliwość komentowania III NIEDZIELA ADWENTU 17 grudnia 2023r. została wyłączona

1/ Dziś kończymy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje prowadził o. Ireneusz Krzywoń, redemptorysta. Bóg zapłać o. Ireneuszowi za Słowo Boże. Ks. Kan. Andrzejowi Ziółkowskiemu, ks. profesorowi Adamowi, kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych za posługę w konfesjonale.
2/ Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa, dziś po każdej Mszy św.
3/ Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
4/ Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, w sobotę o 8.00. Zapraszamy dzieci z klas III we wtorek, a kandydatów do bierzmowania w czwartek.
5/ Msze św. z IV niedzieli adwentu w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę /w dzień wigilii/, o godz. 8.00 i 10.00
6/ W niedzielę Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny.
7/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.
8/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
9/ Zachęcamy do nabywania świec „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Poświęcone opłatki na stół wigilijny możemy nabywać u pana Tomasza, naszego organisty, bezpośrednio po każdej Mszy św.
10/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w sobotę na godz.8.30
11/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
12/ W dniu dzisiejszym fiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie Domu Zakonnego oo. redemptorystów w Gliwicach.
13/ Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego śp. Tadeusza Wiszowatego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.