5. Marzec, 2022Ogłoszenia Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 6 marca 2022r. została wyłączona

1/ Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – modlitwa o pokój w Ukrainie i na świecie.
2/ Dzisiaj taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, a przed kościołem puszka na Caritas – parafialną.
3/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki (dorośli i młodzież) po Mszy św. o godz. 18.00. W soboty (dzieci) o godz. 17.00. Zapraszam.
4/ Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 1- 2 – 3 kwietnia. Poprowadzi Ks. dr Marek Kowalczuk. Duszpasterz akademicki, oraz wykładowca w AWSD w Białymstoku.
5/ Zachęcam aby każda rodzina w naszej parafii przyjęła skarbonkę, jako dzieło miłosierdzia, w ramach Jałmużny Wielkopostnej. Skarbonki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
6/ Dziękuję za ofiary złożone do puszek na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. Przekazane zostały na konto Caritas w kwocie 11 tys. 900 zł. Bóg zapłać.
7/ W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie formacyjne uczniów z klas III oraz ich rodziców, przed Pierwszą Komunią św., po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszam.
8/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Misje.
9/ Międzynarodowy Dzień Kobiet. Zachęcam do modlitwy w intencji niewiast i okazywania szacunku i troski o kobiety nie tylko w ten jeden wyjątkowy dzień.
10/ Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Mickiewicza 43 w Białymstoku ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego – grupa „0” i klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Dni Otwarte odbędą się w dniach 9 i 30 marca w godzinach 16.00 – 18.00.Trwa też nabór do Liceum Ogólnokształcącego Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny przy ul. Mickiewicza 43 w Białymstoku. Bliższe informacje na stronie internetowej www.szkola.misjonarki.pl.