20. Luty, 2021Ogłoszenia Możliwość komentowania I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 lutego 2021r. została wyłączona

1/ Dziś taca przeznaczona jest na potrzeby AWSD w Białymstoku.
2/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
3/ Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 19- 20 -21 marca. Poprowadzi Ks. dr Piotr Karpiński. Dyrektor Zespołu Szkół im. ks. Jana Konarskiego w Skierniewicach, wykładowca w WSD w Łowiczu.
4/ Zachęcam aby każda rodzina w naszej parafii przyjęła skarbonkę, jako dzieło miłosierdzia, w ramach Jałmużny Wielkopostnej. Skarbonki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
5/ Dziękuję za składane ofiary w ramach spotkań kolędowych.Bóg zapłać.
6/ Zakończyły się prace dwóch pomieszczeń mieszkalnych z łazienką w budynku plebanii.
7/ Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2021/2022 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły od poniedziałku do piątku oraz w soboty 27 lutego i 20 marca 2021 roku – po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się przez sekretariat (tel. 85 74 35 720). Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim, a najpilniejsi uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego! Więcej informacji na stronie internetowej szkola-katolicka.pl
8/ Caritas Archidiecezji Białostockiej prowadzi nabór do Środowiskowego Domu Samopomocy „Pogodni”. Jest to ośrodek dla pełnoletnich osób z orzeczeniem o niepełnoprawności. Placówka prowadzi zajęcia usprawniające w ramach kilku pracowni m.in. komputerowej, kulinarnej czy artystycznej. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 Wszystkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do ośrodka POGODNI przy parafii NMP Matki Kościoła. Więcej informacji na stronie: bialystok.caritas.pl
9/ Za tydzień zniórka ofiar do puszek na Misje – Ad Gentes
10/ Formacja dzieci i młodzieży w Ruchu Światło – Życie odbywa się w soboty o godz. 15.00. Zapraszam.