20. Wrzesień, 2014Ogłoszenia Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 21 września 2014r. została wyłączona

1/  Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. Zapraszam chętne osoby na przyszłą sobotę.

2/ Dziękuję za wsparcie duchowe i materialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegła niedzielę.

3/ Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I – II – III gimnazjum w niedzielę 28 września po Mszy św. o godz. 10.00.

4/ Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach naszego miasta i naszej parafii. Zapraszam 28 września o godz. 15.00, abyśmy wyszli na skrzyżowanie ulic Polnej i Lodowej i wołali do Boga.

5/ Domowy Kościół Archidiecezji Białostockiej oraz Archiwum i Muzeum Archidiecezjalne w Białymstoku zapraszają na wystawę pt. 40 Lat Białostockiego Domowego Kościoła. Szczegóły na plakacie.

6/ W dniach 27-28 września 2014 roku odbędzie się XXX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasnej Górze. Program pielgrzymki na plakacie.

7/  Z życzeniami błogosławionych dni.