17. Luty, 2015Ogłoszenia Możliwość komentowania VI NIEDZIELA ZWYKŁA 15 lutego 2015r. została wyłączona

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie młodzieży gimnazjalnej. Zapraszam uczniów klas I – II – III.

2/ Dziękuję wspólnocie Domowego Kościoła za przygotowanie liturgii i sprzątnięcie w dniu wczorajszym kościoła.

3/ Dziękuję wszystkim uczestnikom Parafialnego Balu Karnawałowego oraz jego organizatorom.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na prace w budynku plebanii.

5/ Dziękuję za ofiary, które wpłynęły w tym tygodniu na konto parafii.

6/ 18 lutego rozpoczyna się w Kościele Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ilościowy. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 8.00 i 18.00.

7/ Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek po Mszy św. o godz. 18.00, a dla dzieci w soboty o 17.30. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00. Zachęcam do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych w kościele i domach prywatnych.

8/ Rekolekcje wielkopostne parafialne 27 – 28 – 29 marca.

9/ Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców Archidiecezji Białostockiej zaprasza środowisko oświatowe na rekolekcje wielkopostne, które odbędą się w dniach 24 – 26 lutego 2015 r. o godz. 19.00 w parafii św. Wojciecha w Białymstoku. Rekolekcje pt. „Kierujcie się Słowem Życia” poprowadzi ks. dr Zbigniew Skuza – biblista, prorektor WSD w Łomży. W programie: Msza św. z homilią oraz konferencja duchowa.Dziś ofiary na tacę na potrzeby AWSD w Białymstoku.

10/ Życzę błogosławieństwa Bożego w rozpoczynającym się tygodniu.